Bieg Przemysława z udziałem pracowników firmy FAMOT z prezesem na czele

Irena Kuczyńska28 września 20224min
Wśród ponad 300 zawodników uczestniczących w 12. edycji Biegu Przemysława w Pleszewie było 16 pracowników firmy FAMOT.  Nagrody i puchary wręczał zwycięzcom prezes Mariusz Derbich, który też przebiegł 10 - kilometrowy dystans.
2-2.jpg

 

Bieg Przemysława ma swoją tradycję, zwiększa zasięgi, w tym roku po raz pierwszy uczestniczyła w nim zorganizowana grupa pracowników firmy Famot Pleszew sp. z oo, można ich było poznać po firmowych koszulkach.

Bieg Przemysława

Rywalizowali na dwóch dystansach 5 – kilometrowym i 10 – kilometrowym. Mieli swoją klasyfikację. Dystans 10 – kilometrowy z numerem 15. pokonał prezes Zarządu FAMOT-u Mariusz Derbich.

Bieg Przemysława z udziałem pracowników firmy FAMOT – na zdjęciu prezes Mariusz Derbich

Na dystansie 5 km najszybszy był Dariusz Maciejewski, a na 10 km Wojciech Kuznowicz. Nagrody pracownikom – biegaczom wręczał prezes Mariusz Derbich, który też pokonał 10 – kilometrowy dystans z numerem startowym 15. W grupie famotowskich biegaczy była jedna kobieta – Katarzyna Drążewska.

A oto wyniki:
5 km – klasyfikacja firmy FAMOT

 1. Dariusz Maciejewski (Pleszew)
 2. Mariusz Promny (Pleszew)
 3. Marcin Pietrzak (Pleszew)

10 km – klasyfikacja firmy FAMOT

 1. Wojciech Kuznowicz (Pleszew)
 2. Katarzyna Drążewska (Pleszew)
 3. Jarosław Kuczkowski (Pleszew)
 1. Katarzyna Drążewska
  Wojciech Kuznowicz

  Udział  reprezentacji firmy FAMOT w dużym sportowym przedsięwzięciu organizowanym przez MiG Pleszew, jest kolejnym dowodem na to, że największa pleszewska firma  chce uczestniczyć w życiu miasta Pleszewa i tworzyć jego codzienność – podkreśla Piotr Szmil – specjalista ds. marketingu.

Ekipa firmy FAMOT na 12. Biegu Przemysława w Pleszewie

Czytaj też: Pleszewski FAMOT to firma pełna nowych wyzwań