Prezenty pod choinkę z Domu Chłopaków

Irena Kuczyńska8 grudnia 20233min
Szklane bombki z pingwinem, świece pomarańczowe, ciasteczka do jedzenia i wieszania na choince, nowe kalendarze, sianko z farmy, książki - to świąteczne gadżety, które można mieć u siebie pod choinką. Jest to też forma wsparcia Domu Chłopaków.
2-2-1280x861.jpg

 

Dla osób, które chętnie wspierają Dom Chłopaków w Broniszewicach siostry przygotowały świąteczne gadżety. Można je wykorzystać na prezenty pod choinkę, także dla siebie. Są to różnego rodzaju okolicznościowe cegiełki m.in. bombki szklane na choinkę z pingwinem, pomarańczowe świece z ikonami, które zdobią ściany nowej kaplicy, ciasteczka do jedzenia ale też do zawieszenia na choince.

 

 

Jest też do kupienia sianko z broniszewickiej farmy, skoszone i wysuszone przez Krzysia, który zajmuje się farmą. Można je położyć pod wigilijny obrus. W ofercie świątecznej jest też kalendarz na 2024 rok i książki. Dla dorosłych Piotra Żyłki “Siostry z Broniszewic. Czuły kościół odważnych kobiet”, dla dzieci “Bajka o chłopakach, pingwinach i o miłości, która jest najważniejsza”‘ autorstwa Ewy Ruszkiewicz.

 

Czytaj też:  Kaplica w Domu Chłopaków namaszczona i poświęcona przez prymasa

Każdy kto by chciał stać się posiadaczem świątecznych gadżetów z Broniszewic, proszony jest o kontakt z Domem Chłopaków tel. 506436734. Może kontaktować się też za pomocą aplikacji Messenger TUTAJ