W hali sportowej o S-11

Irena Kuczyńska6 maja 20191min
Droga-expressowa.jpg

W środę w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie odbędzie się zebranie dotyczące przebiegu drogi ekspresowej S-11 na odcinku od Kórnika do Ostrowa Wlkp.

Początek spotkania godzina 16.00.

Inwestycja jest na etapie Studium Techniczno – Ekonomiczno – Środowiskowym. Rozpatrywane są trzy warianty przebiegu tego odcinka drogi ekspresowej, który będzie przebiegał przez powiat pleszewski a dokładnie przez gminę Pleszew albo w jednym z wariantów także przez gminę Dobrzyca.

Warianty S-11

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu oraz władze Miasta i Gminy Pleszew zapraszają pleszewian do największej hali sportowej w mieście, aby jak najwięcej osób mogło zapoznać się z wariantami przebiegu tras i zgłosić swoje uwagi, opinie i zastrzeżenia. W spotkaniu uczestniczyć będą też przedstawiciele biura projektowego, które opracowuje dokumentację.

Na miejscu będzie można wypełnić ankiety z miejscem na opinie. “Przy wyborze ostatecznego wariantu drogi S-11 będą brane pod uwagę uwagi mieszkańców miasta i gminy” – zapewnia radio Centrum zastępca burmistrza Pleszewa Andrzej Jędruszek.